Serwis turystyczny o Słowacji Hacienda Bellavista, Bystřička, Czechy

 
O P I S
Oferujemy weekendowy albo tygodniowy wynajem całego obiektu we wspaniałym miejscu przy zaporze wodnej Bystřička.

Obiekt jest dostępny w każdym okresie roku i oferuje spokojny urlop, czy długi weekend dla 20–25 osób w sercu Wołoszczyzny, w trójkącie między miastami Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí i Vsetín. Zapora oferuje szeroką gamę sportów wodnych, pływania i jest rajem dla wędkarzy. W okolicy znaleźć mnóstwo możliwości uprawiania turystyki pieszej i rowerowej. W zimie można korzystać ośrodka narciarskiego Búřov w Valašskéj Bystřicy - ok. 8 km. Wszystkie pokoje maja widok na zaporę i przeciwległe wzgórze Klenov. W obiekcie można korzystać z samoobsługowego baru piwnego. Ponadto jest do dyspozycji duża kuchnia o wysokim standardzie, także każdy może wykazać się umiejętnościami kulinarnymi, czy też barmańskimi.

Hacienda Bellavista to 3-piętrowy budynek przy plaży zapory Bystřička. Pojemność obiektu wynosi 20–25 osób. Na dolnym piętrze znajdują się 2 wygodne przestronne pokoje, 2 łazienki z WC i duża bardzo dobrze wyposażona kuchnia z jadalnią, z której jest wyjście na taras z miejscem do siedzenia i widokiem na lustro wody. Ponadto jest w pełni wyposażony bar samoobsługowy, który służy także jako salon z kominkiem i plazmowym TV. Na pierwszym piętrze znajdują się kolejne 4 pokoje, z których trzy są 2-osobowe a jeden 4-osobowy. Ponadto jest mała kuchnia i 2 łazienki z WC.

Ponadto na poddaszu znajdują się 2 przytulne pokoje 3-osobowe. Wszystkie pokoje posiadają TV satelitarną a cały budynek  jest pokryty sygnałem WiFi (Internet).

 
O B I E K T

Nazwa

Hacienda Bellavista

Rodzaj

Chata

Adres

Bystřička U přehrady

Miejscowość

Bystřička

Powiat

Vsetín

Województwo

Zlin

Położenie obiektu

Bezpośrednio na plaży przy zaporze, 50 m od wody.

Region turystyczny

Beskidy
Pojemność 26 łóżek
 
K O N T A K T

Telefon

(+420) 608 867 819

Email

mkryska@volny.cz

www

www.bystricka.info
 
W Y P O S A Ż E N I E,   A T R A K C J E
Wyposażenie obiektu bar, ogród, ognisko, grill, świetlica, TV, kuchnia, wyciąg narciarski, Internet, Plac zabaw, parking, wstęp dla psa
Wyposażenie pokoju Internet
Sport i turystyka turystyka piesza, turystyka górska, turystyka rowerowa, pływanie, sporty wodne, wędkarstwo, narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, łyżwiarstwo, snowboard, saneczkarstwo, jazda konna
Atrakcje w okolicy  
 
C E N N I K

ŁÓŻKO - sezon letni

250 CZK
sezon zimowy 250 CZK
poza sezonem 250 CZK
Sylwester 350 CZK
WYŻYWIENIE - śniadanie  

2 posiłki (półpensja)

 

3 posiłki (pensja)

 

Inne opłaty

 
Zniżki  
Płatności Gotówka
 
O D L E G Ł O Ś C I
Autobus 1 km Pociąg 6 km
Sklep spożywczy 3 km Restauracja 0,5 km

Telefon

 

Bankomat

10 km

Poczta

6 km

Apteka

10 km

Kąpielisko

7 km

Wyciąg narciarski

8 km
 
F O T O
       

 

Opracowanie RoN 2012

 
 

Ostatnia modyfikacja: 30-11-2012