Serwis turystyczny o Słowacji Penzion Černá Říčka, Desná, Czechy
 
O P I S
Penzion Černá Říčka to pensjonat rodzinny o maks. pojemności 40 łóżek. Jest to zabytkowy 2-piętrowy budynek, który poddano gruntownej renowacji. Do dyspozycji są przytulne pokoje z łazienkami, 2 pokoje dzienne, jeden - z kącikiem dla dzieci, piłkarzykami, TV z dużym ekranem, drugi - z barem, w którym można wypić piwo, czy skosztować wina.  W obiekcie jest także sala gier z bilardem. Doskonale wyposażona kuchnia umożliwia gotowanie domowych potraw na wysokim poziomie. Do obiektu należy działka, na której znajduje się bezpłatny parking. Jest także plac asfaltowy do gry w piłkę. Obiekt posiada przechowalnię nart i rowerów oraz mini wypożyczalnię rowerów górskich. Latem można posiedzieć na tarasie, dzieci i dorośli mogą skorzystać z trampoliny i letniego basenu. Dzieci mogą korzystać  z huśtawki i piaskownicy.
 
O B I E K T

Nazwa

Penzion Černá Říčka

Rodzaj

Pensjonat

Adres

Polubenská 785, Desná

Miejscowość

Desná

Powiat

Jablones nad Nisou

Województwo

Liberec

Położenie obiektu

Pensjonat znajduje się nad miastem Desná w Górach - na pograniczu między Górami Izerskim i Karkonoszami, na wysokości 705m n.p.m.

Region turystyczny

Liberecký region - Region Jablonec nad Nisou
Pojemność 36 łóżek
 
K O N T A K T

Telefon

(+420) 777 940 889, (+420) 725 820 094

Email

penzion.cerna.ricka@gmail.com

www

www.penzioncernaricka.czwww.penzioncernaricka.eu
 
W Y P O S A Ż E N I E,   A T R A K C J E
Wyposażenie obiektu restauracja, bar, ogród, ognisko, basen, salon, TV, wycišg narciarski, wypożyczalnia rowerów, salonik/sala kongresowa, Internet, plac zabaw, parking, wstęp dla psa
Wyposażenie pokoju umywalka, łazienka, WC, radio, Internet
Sport i turystyka turystyka piesza, turystyka górska, turystyka rowerowa, pływanie, koszykówka, siatkówka, narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, snowboard, saneczkarstwo
Atrakcje w okolicy W okolicy znajduje się wiele atrakcji, wieże widokowe na czele z wieżą Ještěd z kabinową kolejką linową, Tanvaldský Špičák i inne. W Libercu jest miasto pod dachem z aquaparkiem  Babylon, ZOO, ogród botaniczny itp. W regionie są także liczne zamki i kościoły. Ponadto warte obejrzenia są okoliczne muzea, np. muzeum zabawek i muzeum historii lokalnej w pomieszczeniach zamku w miejscowości Smržovce. Można wędrować górską granią w okolicy miejscowości Jizerka, w której była zbudowana pierwsza huta szkła. W pobliżu znajduje się zapora wodna Souš, atrakcją może być też kolej zębata z Tanvaldu do Kořenova, najbardziej stroma kolej w Czechach z tunelem długości 940m.
 
C E N N I K

ŁÓŻKO - sezon letni

400 CZK
sezon zimowy 400 CZK
poza sezonem 250 CZK
Sylwester 500 CZK
WYŻYWIENIE - śniadanie 90 CZK

2 posiłki (półpensja)

205 CZK

3 posiłki (pensja)

300 CZK

Inne opłaty

Opłata turystyczna miasta Desná - 15 CZK/osoba dorosła/dzień, 2 CZK/dzieci/dzień.
Zniżki Pobyt grupy min. 10 osób: 10% z ceny noclegu.
Przy obsadzie całego obiektu cena wynosi 6000 CZK/dzień. Gościom przybywającym do nas powtórnie oferujemy rabat w wysokości 20% ceny pobytu.
Płatności Gotówka
 
O D L E G Ł O Ś C I
Autobus 0,2 km Pociąg 4 km
Sklep spożywczy 3 km Restauracja 3 km

Telefon

0 km

Bankomat

3 km

Poczta

3 km

Apteka

3 km

Kąpielisko

4,5 km

Wyciąg narciarski

0,25 km
 
F O T O
       

 

Opracowanie RoN 2012

 
 

Ostatnia modyfikacja: 30-11-2012