Serwis turystyczny o Słowacji Chata Děvín, Zdobnice, Czechy

 
O P I S
Górska Chata Děvín oferuje 25 łóżek w 3 apartamentach. Do dyspozycji duży salon.

OPIS OBIEKTU

Chata górska znajduje się w cichym i najpiękniejszym miejscu w górskiej miejscowości Zdobnice w Górach Orlickich, bezpośrednio nad ośrodkiem narciarskim z widokiem na trasy zjazdowe. Chata Děvín ma najlepsze położenie w centrum narciarskim Zdobnice a to dlatego, że przed chatą można założyć narty i zjechać z góry do połowy jednej z tras zjazdowych. Następnie po zjeździe można powrócić, za pomocą wyciągu, w górę do chaty. Dlatego nie ma konieczności zdejmowania nart. Chata znajduje się na samym końcu wsi, w jej pobliżu nie ma żadnego innego obiektu. Dostęp do chaty jest bardzo dobry, zarówno latem jak i zimą, parkować można tuż obok budynku. Chata leży na wysokości 700 m n.p.m., na terenie obszaru chronionego Góry Orlickie.

WYPOSAŻENIE OBIEKTU

Salon posiada w pełni wyposażoną kuchnię (kuchenka i piekarnik elektryczny, czajnik elektryczny, 2x lodówka z zamrażarką, mikrofalówka, naczynia dla 30 osób, itp.). Do dyspozycji jest bilard (nie jest w cenie), strzałki elektryczne i piłkarzyki. W chacie są 3 osobne apartamenty:

  • 1. apartament znajduje się na parterze i posiada 2 pokoje, pierwszy posiada 4 łóżka (1x piętrowe, 1x małżeńskie). Drugi pokój posiada 3 łóżka (1x łóżko pojedyncze, 1x łóżko małżeńskie). Oddzielne WC, prysznic i mały aneks kuchenny z kuchenką elektryczną, piekarnikiem elektrycznym i czajnikiem bezprzewodowym.
  • 2. apartament znajduje się na pierwszym piętrze i ma 3 pokoje. Pierwszy pokój ma 1 osobne łóżko, TV, 2 szafki i mały aneks kuchenny. Drugi pokój posiada 4 łóżka (2x pojedyncze łóżko, 1x łóżko małżeńskie) i szafa. Trzeci pokój ma całkiem 4 łóżka (1x łóżko piętrowe, 2x pojedyncze łóżko) i szafa. Oddzielne WC i prysznic.
  • 3. apartament znajduje na pierwszym piętrze i ma 3 pokoje. Pierwszy pokój ma 4 łóżka (1x łóżko piętrowe, 2x łóżko pojedyncze) i szafa. Drugi pokój posiada 4 łóżka (1x łóżko piętrowe, 2x łóżko pojedyncze). Trzeci pokój ma 1 osobne łóżko i TV, 2 szafy i mały aneks kuchenny. Łazienka  z WC i prysznicem.

Do dyspozycji jest 25 łóżek. W całej chałupie jest podłączone centralne ogrzewania.

Okolice chaty to wolna nie ogrodzona przestrzeń. Do dyspozycji duży odkryty grill, ognisko z miejscem do posiedzenia, rozkładany basen, huśtawki, piaskownica i karuzela..

 
O B I E K T

Nazwa

Chata Děvín

Rodzaj

Chata

Adres

Zdobnice 26

Miejscowość

Zdobnice

Powiat

Rychnov nad Kněžnou

Województwo

Hradec Králové

Położenie obiektu

Na samotě

Region turystyczny

Góry Orlickie
Pojemność 25 łóżek
 
K O N T A K T

Telefon

(+420) 607 535 961, (+420) 777 656 833

Email

devin-zdobnice@email.cz

www

www.pronajemchalup-orlickehory.cz
 
W Y P O S A Ż E N I E,   A T R A K C J E
Wyposażenie obiektu ognisko, grill, sauna, basen, salon, TV, kuchnia, wyciąg narciarski, wypożyczalnia nart, parking
Wyposażenie pokoju łazienka, WC, TV
Sport i turystyka turystyka piesza, turystyka górska, alpinizm, turystyka rowerowa, pływanie, narciarstwo zjazdowe, narciarstwo biegowe, snowboard, saneczkarstwo, jazda konna
Atrakcje w okolicy  
 
C E N N I K

ŁÓŻKO - sezon letni

92 CZK
sezon zimowy 143 CZK
poza sezonem 92 CZK
Sylwester 280 CZK
WYŻYWIENIE - śniadanie  

2 posiłki (półpensja)

 

3 posiłki (pensja)

 

Inne opłaty

5 CZK/osoba/dzień - opłata turystyczna
Zniżki  
Płatności Gotówka
 
O D L E G Ł O Ś C I
Autobus 2 km Pociąg 10 km
Sklep spożywczy 5 km Restauracja 1 km

Telefon

 

Bankomat

10 km

Poczta

10 km

Apteka

10 km

Kąpielisko

10 km

Wyciąg narciarski

0,1 km
       
 
F O T O
       

 

Opracowanie RoN 2012

 
 

Ostatnia modyfikacja: 06-12-2012